all-places מעבר לכל בתי האבות
open-popup צרו קשר
logo

כשדואגים לגיל השלישי צריך יעוץ מקצועי

ליעוץ חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  אודות

  בסוף זה קורה לכולם

  ביום בהיר אחד מישהו מהסובבים אתכם הופך סיעודי, אדם שעד אתמול היה פעיל ונמרץ נדרש פתאום לעזרה בכל תחום, החל מקריאת העיתון בבוקר ועד לרחצה בערב.

  הדברים הללו באים תמיד ללא התראה ותופסים אותנו, בני המשפחה מהמעגל הראשון והשני לא מוכנים ולא יודעים איך להתמודד עם המצב החדש, זהו בדיוק הפתח אליו מנסים להשתחל כל מני עסקנים שינסו לשכנע אתכם שההצעה שלהם תעזור לכם יותר מכולם, כל אחד בהתאם לאינטרס שמניע אותו.

  אנחנו מבטיחים לנסות לפעול אחרת.

  אתר זה הוקם על מנת קודם כל לתת מידע לכם, בני המשפחה, שמרגישים אבודים בשלבים הראשונים של ההתמודדות אנו נעלה לאתר מידע עדכני ורלוונטי אודות עולמות הגיל השלישי, עולמות הסיעוד בבית ובמוסדות, הזכויות, המחירים ואיך תוכלו לשמור גם אתם על איכות חייכם למרות הסיטואציה החדשה.

  בנוסף באתר נבצע השוואות בין מוסדות ושירותים לגיל השלישי ונזקק לכם רק את המידע שבאמת חשוב לכם.

  about-us

  אז מי אנחנו?

  מאחורי האתר עומדים צוות של מומחים ממגוון תחומים שנוגעים בגיל השלישי ומרגישים זיקה עזה לתחום, כל אחד ואחת מאיתנו חווה לפחות פעם אחת את הסיטואציה של הפיכת אדם לסיעודי בביתו וכל אחד ואחת מאיתנו נתקל בדיוק באותם הקשיים והשאלות שבני משפחה מתמודדים איתם במצבים כאלו.

  מנכ"ל החברה, רמי בר לב משרת כאל"מ במילואים, סגן ראש עיריית רמת השרון ופיקד על מבצע העזרה לבתי האבות במהלך משבר הקורונה ובעל תעודת ניהול בתי אבות כך שמכיר לעומק את כל עולמות התוכן שנוגעים לעזרה למשפחות במצבי משבר.

  דרך האתר תוכלו להגיע לעובדות סוציאליות שמכירות את כל הזכויות שמגיעות לקשישים סיעודיים ובני משפחתם ויעזרו לכם להתמודד עם הביטוח הלאומי, משרד הבריאות, משרד הרווחה וקופות החולים. הן יוכלו לעזור לכם לנווט את דרככם בין שלל מוסדות לגיל השלישי ולהראות לכם מגוון מוסדות ומידת התאמתם למקרה הספציפי שלכם.

  ייעוץ והכוונה לבתי אבות

  ייעוץ והכוונה לבתי אבות מסייעים מאד לכל משפחה בה יש אב או אם הנזקקים לשירותיהם. המעבר לבית אבות מהווה שלב חשוב וקריטי בחיים ויש לעשותו לאחר הכרת כל הנושא. הרצון הוא למצוא בית אבות המתאים מבחינת כל הפרמטרים כולל המחירים. במסגרת סקר שווקים נדרש ניתן לקבל טיפים רבים. בחברת  "המרכז הישראלי לגיל השלישי" ניתן למצוא מידע רב.

  ייעוץ והכוונה לבתי אבות – מה לבדוק?

  ייעוץ והכוונה לבתי אבות כדאי לקבל מגורמים הבקיאים בנושא. נכון הוא, שכל בית אבות מספק מגורים בליווי פיקוח רפואי צמוד ושירותים חיוניים נוספים, אבל יש המון אלמנטים ופרמטרים שיש לקחת בחשבון. חלקם טכניים כמו: מיקום, מצבו הפיזי של הבניין, המרחבים הפנימיים והחיצוניים בו, רמת השירות הניתנת, הנגישות התחבורתית אליו, הסביבה הקרובה כולל מקומות לבילוי ולטיולים ועוד. בנוסף לכך, יש בתי אבות המאפשרים קבלת חדרים פרטיים במקום חדרים משותפים עם דייר אחר, בהם יש תפריט עשיר מהמקובל וכדומה. כן, חשוב להכיר את היחס למטופלים, קורקטי או חם יותר, בנוסף, את מידת הקשב וההיענות של ההנהלה והצוות המטפל לכל שאלה או בעיה המתעוררת  וכן הלאה. ייעוץ אחר הוא בנושאי בירוקרטיה, וכאן מדובר על דרכי התנהלות מול משרד הבריאות כולל הגשת בקשה לקבלת סיוע כספי בהתאם לקריטריונים שנקבעו על ידו. בירוקרטיה אחרת מתנהלת מול בית האבות, המוסדות הרפואיים והרווחה ועוד.

  ייעוץ אישי והכוונה לבית האבות המתאים ביותר

  ייעוץ מסוג אחר הוא אישי יותר וקשור יותר להכנה לקראת המעבר. כל נזקק עוזב בית חם המספק לו פרטיות מקסימאלית ועובר למקום בו היא הולכת חלקית לאיבוד, ובנוסף, איבוד שליטה על סדר היום, המזון לו הוא מורגל ועוד. גם בני המשפחה נזקקים לתמיכה נפשית ומנטאלית בעת הזאת.

  חברה בעלת ידע

  מומלץ לקבל ייעוץ מחברת  "המרכז הישראלי לגיל השלישי" אשר מנהליה הינם בעלי ידע רב בכל התחום. המידע הניתן יכול להיות כללי או פרטני עם הכוונה לביצוע מהלכים ופעולות בדרך נכונה כדי להביא למיצוי את כל היתרונות מהמעבר הצפוי שמשמעותו הינה שינוי אדיר בצורת החיים של המטופל, ובעצם, של כל המעורבים.

  דואגים לגיל השלישי צריך יעוץ מקצועי

  ליעוץ חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם