all-places מעבר לכל בתי האבות
open-popup צרו קשר
logo

כשדואגים לגיל השלישי צריך יעוץ מקצועי

ליעוץ חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  ליעוץ מהיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   כשמגיעים לגיל הזהב, לא מתפשרים

   מצאו את הדיור המוגן שמתאים לכם

   מבטח אור גדרה

   בית אור – מבטח אור בגדרה ברחוב שקט ובלב שכונת...

   לפרטים נוספים

   בית אור - רמת אור רמת גן

   בית אור – רמת אור ברמת גן במרחק קצר מפארק...

   לפרטים נוספים

   בית אור בת ים

   בית אור – בית אבות בבת ים מול חוף הים...

   לפרטים נוספים

   בית אור הדרים כפר סבא

   בית אור – בית אבות בכפר סבא  בית אור הוא מוסד...

   לפרטים נוספים
   {"post_type":"place","posts_per_page":4,"meta_query":[],"tax_query":null}

   רשת בתי אבות

   רשת בתי אבות מחזיקה בבעלותה מספר מבנים המספקים מגורים עם פיקוח רפואי צמוד ושירותים נלווים. כל מוסד כזה בנוי מבחינה טכנית לשירות מקצועי מושלם ויש בו ציוד מתאים וצוותים מקצועיים. הנהלת הרשת קובעת את המדיניות הכללית ואת תנאי הקבלה בכל מקום בנפרד. השירותים ניתנים לאורך כל השנה וכל דייר משלם את התמורה החודשית הנקבעת על פי שיקולי ההנהלה הראשית. ניתן לקבל מידע בחברת "המרכז הישראלי לגיל השלישי".

   רשת בתי אבות – פריסה אזורית ו/או ארצית

   רשת בתי אבות קולטת אוכלוסייה קשישה מכל המגזרים. הקשישים מגיעים אליה, לרוב, לאחר עזיבת הבית אשר אינו מסוגל לספק את התנאים הבסיסיים לניהול חיים עצמאיים סבירים. בכל מוסד יש מנהלה עצמאית וצוות טיפולי הכולל רופאים, אחיות מעשיות, תזונאיות, עובדות סוציאליות, פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק ואנשי שירות נוספים. הם דואגים לפיקוח צמוד וטיפול רפואי ככל שנדרש. לכל דייר חדר בשותפות עם דייר אחר. המוסד מספק מסגרת תומכת הכוללת מזון, פעילויות לשעות הפנאי, בידור ושירותי תרבות, משחק, יצירה, חוגים ועוד. כל אלו נועדו להפיג את הבדידות, למלא שעות איכות ולתרום לתחושת הביטחון. היות ונמצאים דיירים רבים, הרי שניתן לקשור קשרי חברה עם רבים והדבר תורם מאוד לחוויות משותפות. 

   יתרונות נוספים

   בני המשפחה יכולים ליהנות משקט נפשי כאשר הן נוכחים לדעת שיקירם מצוי תחת השגחה ומנהל חיים מלאים. הם יכולים להגיע לביקור, ללוות אותו לטיולים וביקורים מחוץ למתחם ועוד. הנהלת כל מוסד נותנת מענה לשאלות ובעיות הצפות ועולות מעת לעת כולל מתן פתרונות אפשריים. כל אלו מסייעים לדייר להתגבר על תחושת אובדן הפרטיות המתלווה למעבר, לחוסר היכולת לשלוט בסדר היום שלו כבעבר ועוד. הרשת מאפשרת מעבר בין המוסדות שבבעלותה בהתאם לצורך והאפשרויות.

   ייעוץ

   ניתן לקבל ייעוץ ומידע מחברת "המרכז הישראלי לגיל השלישי" המקצועית שמנהליה מתמחים בנושא. הם יכולים להעביר מניסיונם לגבי המלצות למוסד המתאים, ההתנהלות מול הרשת ומולו ספציפית, בנוגע לקבלת סיוע ממשרד הבריאות בהתאם לקריטריונים ועוד. בעקרון, כדאי להגיע אל רשת בתי אבות מצליחה ששמה הולך לפניה כי הסבירות לקבלת שירות איכותי ממנה היא גבוהה.

   בחירת בית אבות 

   בחירת בית אבות חייבת להיעשות לאחר בדיקות קפדניות הכוללות גם סקר שווקים. הסיבה לכך היא שמאחר ומדובר על מעבר היכול להיות טראומטי לבן המשפחה ועל הוצאה כספית חודשית נכבדה. בעיקרון, כל מוסד כזה מספק מגורים עם ליווי רפואי צמוד ומסגרת תומכת לניהול חיים נוחים. כל זאת בתמורה לתשלום הנקבע על פי פרמטרים ושנים ובהסכם מסודר בין שני הצדדים. ניתן לקבל מידע פרטני בחברת "המרכז הישראלי לגיל השלישי" בעלת הידע.

   בחירת בית אבות – בדיקת כל האלמנטים והפרמטרים החשובים

   בחירת בית אבות מהווה בחירה בצורת חיים עתידית. מיקומו חשוב וכדאי שיהיה בקרבה למגורים של המשפחה על מנת שיהיה ניתן לבקר בו בתדירות גבוהה. יש חשיבות לצורת המקום, לעיצוב הפנימי, למודרניזציה שבו עוד. בעיקרון כולם בנויים על אותם מאפיינים בשינויים שונים הקובעים את המפרט השירותי שלהם. לכל דייר יש חדר עם יחידת מקלחת ושירותים במשותף עם אדם נוסף. האזורים הציבוריים כוללים חדרי אוכל, שירותים, חדרי משחק ופעילות קבוצתית, מרפסות, גינות וחצרות וכיוצא בזה. התכנון הפנימי מותאם לדיירים וכולל אלמנטים בטיחותיים במקומות רבים. התשתית כוללת ציוד לטיפולים ואחרים שנועדו לרווחת המשתמשים. הצוות הרפואי כולל רופאים גריאטריים, אחיות מעשיות, עובדות סוציאליות, תזונאיות, מרפאות בעיסוק, פיזיותרפיסטים ואנשי מקצוע פארא רפואיים נוספים. ההנהלה קשובה לכל בקשת ומנסה לפתור בעיות המתעוררות מעת לעת.

   מסגרת תומכת

   המוסד קובע סדר יום מסודר הכולל ארוחות, שעות מנוחה, תרבות ופנאי וכן מספק הרצאות, משחקי חברה, חוגים ופעילויות חברתיות אחרות שנועדו לחיזוק הגוף והנפש. כך זוכה כל אחד לזמן איכות, להפגת בדידות, לחיזוק תחושת הביטחון ועוד. כל אלו מספקים מסגרת לחיים נוחים, בטוחים ומאושרים.

   ייעוץ והכוונה

   מומלץ לקבל ייעוץ והכוונה מחברת "המרכז הישראלי לגיל השלישי" שמנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר בתחום. הם יכולים לתת המלצות לגבי בחירת בית אבות מוצלח ומתאים מכל הפרמטרים, טיפים לגבי קבלת סיוע כספי ממשרד הבריאות או הרווחה, הכוונה על הדרכים להתמודדות עם המעבר, מידע על דרכי ההתנהלות מול בית האבות הנבחר וכדומה. כל עצה טובה בעת הזאת תועיל רבות.

   רשימת בתי אבות

   רשימת בתי אבות כוללת מספר רב של מוסדות מומלצים בכל רחבי הארץ. כל אחד בדרכו מציע מגורים לקשישים ולנזקקים אחרים תחת פיקוח רפואי צמוד ומציע שירותים נוספים נלווים. הרצון הוא ליצור עבור כל דייר מסגרת תומכת לחיים נוחים. בתמורה מקבל המוסד תשלום חודשי מכל שוהה. ניתן לקבל ייעוץ ומידע בחברת "המרכז הישראלי לגיל השלישי".

   רשימת בתי אבות – מידע חשוב לכל מתעניין

   רשימת בתי אבות כוללת מוסדות תחת רשת אחת, אחרים הנמצאים בפיקוח ישיר של משרד הרווחה, פרטיים ויוקרתיים וגם צנועים ואיכותיים. המידע ניתן לכל מוסד. בכל אחד קיימת תשתית מתאימה למגורי אנשים שנאלצו לעזוב ביתם או שהחליטו על כך בגלל חוסר התאמתו למגורים במצבם, בגלל חוסר היכולת לקבל בו טיפול רפואי הולם ועוד. המבנה בנוי מבחינה הנדסית, תכנונית ובטיחותית. הוא בעת תשתית הכוללת ציוד ומכשירים וצוות רפואי רחב הכולל רופאים ואחיות מעשיות, ואנשי טיפול אחרים. סדר היום קבוע וכולל ארוחות, פעילות חברתית ותרבותית ועוד. במקום דיירים נוספים וניתן לקשור עימם קשרי חברה ועוד. כל המנגנון והמעטפת מספקים מסגרת תומכת המספקת את תחושת הביטחון הנדרשת, מפיגה את הבדידות ותורמת לשעות איכות רבות.

   יתרונות לדייר ולבני המשפחה

   התוצאה היא חיים נוחים המקלים רבות על הדיירים בגלל אובדן הפרטיות, חוסר השליטה על סדר היום ועל התפריט האהוב ועוד. בני המשפחה נהנים משקט נפשי כאשר יקירם מצוי תחת השגחה הדוקה. הם יכולים להגיע מדי יום ולשהות עימו שעות רבות התורמות לו ולהם. הנהלת המוסד קשובה לצרכי הדיירים ולבקשותיהם ועושה רבות לפתרון בעיות – אם צצות כאלו. ניתן לקבל סיוע כספי ממשרד הבריאות או מחלקת הרווחה העירונית והדבר תלוי בהתאמה לקריטריונים הקבועים בחוק.

   ייעוץ ומידע

   מומלץ לקבל ייעוץ ומידע מחברת  "המרכז הישראלי לגיל השלישי" שמנהליה הינם מעורים בתחום ומכירים אותו לעומק. הייעוץ יינתן באופן כללי אבל גם פרטני בהתאם לסיטואציה בה מצויים בני המשפחה. בין העצות ניתן למנות המלצות על המוסד הרצוי והמתאים ומיקומו, אחד  הנותן יחס חם לדיירים, היכול לשדרג שירותים בתוספת מחיר ועוד. כל מידע יסייע רבות העת הזאת.

   אינדקס בתי אבות

   אינדקס בתי אבות מכיל רשימה גדולה של מוסדות אלו ממנה ניתן לבחור את המתאימים ביותר. מתוך רשימה מצומצמת הנבחרת על פי מיקום, רמת שירותים, יחס לדיירים, מחירים וכיוצא בזה ניתן לבחור את האחד המתאים ביותר ולהיכנס עימו למשא ומתן על תנאי הקבלה. בעיקרון, כל בית אבות בעל רישיון מספק מגורים עם פיקוח רפואי צמוד ושירותים מקיפים אחרים. הדייר ישלם סכום חודשי עבור השירותים בהתאם לסיכום בכתב. ניתן לקבל מידע על הנושא בחברת "המרכז הישראלי לגיל השלישי".

   אינדקס בית אבות – כולל פרטים חשובים על כל מוסד

   אינדקס בית אבות יכול לעשות סדר רב הנדרש בסיטואציה רגישה שבה אחד מבני המשפחה חייב לעזוב את ביתו בגלל נסיבות מורכבות וקשות. המעבר נעשה בגלל שהבית אינו מותאם למצבו הבריאותי, חוסר אפשרות לטיפול מיטבי, חוסר יכולת של המשפחה להתמודד וכן הלאה. בעקרון, כל בית אבות מתוכנן היטב מבחינה הנדסית ובטיחותית לפעילותו ויש בו חדרים פרטיים, אזורים ציבוריים, חדרי טיפולים ומנהלה, מרפסות, גינות וחצרות ועוד. התשתית בו כוללת ציוד טיפולי מגוון וצוות עובדים המתמחה במתן שירותי רפואה ופארא רפואה. בין היתר רופאים גריאטריים, אחיות מעשיות, עובדות סוציאליות, תזונאיות, מרפאות בעיסוק, פיזיותרפיסטים וכדומה. לכל מוסד יש סדר יום קבוע הכולל ארוחות, שעות מנוחה ולינה, שעות לפעילות תרבותית וחברתית, לחוגים, להרצאות וכדומה. בנוסף, ניתן לקשור קשרים חברתיים עם דיירים אחרים לפעילות משותפת מהנה.

   מסגרת תומכת

   הרצון הוא ליצור מסגרת תומכת לטובת חיים נוחים ומהנים. הדיירים זוכים לזמן איכות, להפגת בדידות ולתחושת ביטחון רבה. בני המשפה נהנים משקט נפשי רב ויכולים להגיע בכל יום למספר שעות ביקור חשובות. הם יכולים אף להוציא את יקירם אל מחוץ למתחם לטובת טיולים, ביקורים בבתי קפה, לאירועים ולפעילויות אחרות.

   ייעוץ ומידע

   מומלץ לקבל ייעוץ כללי ופרטני, וכן, מידע ממוקד לגבי נושאים שונים. בחברת "המרכז הישראלי לגיל השלישי" ניתן למצוא מומחים היכולים לשפוך אור על הדרכים לקבלת סיוע כספי מהמדינה, המלצות לגבי בית אבות, דרכי הניהול המשא ומתן מולו, הכוונה לגבי הכנת המעבר מול בן המשפחה ועוד.

   דירוג בתי אבות

   דירוג בתי אבות מספק מידע כולל על בתי האבות שברשימה ויכול לסייע למתעניינים. באופן עקרוני, כל מוסד כזה מספק מגורים עם ליווי ופיקוח רפואי צמוד לקשישים ולאחרים הנזקקים לכך. המבנה בנוי ומותאם לפעילותו מבחינת התכנון הפנימי, הבטיחות, התשתית הקיימת ועוד. כל דייר משלם סכום חודשי הנקבע בהתאם לסיכום עם ההנהלה. ניתן לקבל מידע וייעוץ על הנושא מחברת  "המרכז הישראלי לגיל השלישי" בעלת הידע.

   דירוג בתי אבות – חשוב וחיוני

   כל בית אבות מתנהל מעט אחרת אבל כולם מספקים שירותים בסיסיים ומפוקחים על ידי המוסדות הרשמיים. בכל אחד יש אזורי  מגורים בהם יש לכל דייר חדר במשותף עם דייר אחר. בכל חדר יחידת רחצה ושירותים. האזורים הציבוריים משרתים את כולם ויש בהם חדר אוכל, אולמות להתכנסות לפעילות חברתית, לובי למשחקים ומפגשים, מרפסות, גינות וחצרות ועוד. בנוסף, אזורי שירות, מטבח, מחסנים וחדרי טיפולים ומנהלה. הצוות המטפל כולל רופאים גריאטריים, אחיות מעשיות, תזונאיות, עובדות סוציאליות, מרפאות בעיסוק ובעלי מקצוע אחרים מהתחום הפארא רפואי. סדר היום הינו קבוע וכולל ארוחות, שעות לפעילות חברתית ותרבותית הכוללת חוגים, הרצאות ופעילות מגוונת נוספת. כל אחד זוכה לזמן איכות, להפגת הבדידות, לתחושת ביטחון טובה ועוד. כך מקבל כל אחד מסגרת תומכת ומכילה לניהול חיים נוחים וטובים.  

   יתרונות לדייר ולמשפחה

   בני המשפחה  נהנים משקט נפשי רב ויכולים להגיע לביקורים בכל יום. ניתן להוציא את הדייר מחוץ למתחם לטיולים, לאירועים, לביקורים במסעדות ובתי קפה ועוד. דירוג בתי אבות נועד גם להעריך כהלכה את איכות השירות הכללית הניתנת, את יחס הצוות המטפל, את היערכות ההנהלה והתגובות שלה לשאלות ובעיות שנוצרות וכיוצא בזה. שקלול כל הנתונים הללו והמחירים יכולים לסייע לכל אחד בקבלת החלטה על בית האבות המתאים ביותר מכל הבחינות.

   ייעוץ וקבלת מידע

   מומלץ להיעזר בחברת "המרכז הישראלי לגיל השלישי" שלמנהליה יש ידע רב וניסיון מצטבר בתחום. הם יכולים לתת המלצות, לספק נתונים על סיוע אפשרי של משרד הבריאות, על דרכי ההתנהלות מול המוסדות וגם לסייע בטיפים לפני המעבר למקום ובמהלכו. כל עצה תסייע רבות.

   דואגים לגיל השלישי צריך יעוץ מקצועי

   ליעוץ חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם