all-places מעבר לכל בתי האבות
open-popup צרו קשר
logo

כשדואגים לגיל השלישי צריך יעוץ מקצועי

ליעוץ חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  ליעוץ מהיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   כשמגיעים לגיל הזהב, לא מתפשרים

   מצאו את הדיור המוגן שמתאים לכם

   מבטח אור גדרה

   בית אור – מבטח אור בגדרה ברחוב שקט ובלב שכונת...

   לפרטים נוספים

   בית אור - רמת אור רמת גן

   בית אור – רמת אור ברמת גן במרחק קצר מפארק...

   לפרטים נוספים

   בית אור בת ים

   בית אור – בית אבות בבת ים מול חוף הים...

   לפרטים נוספים

   בית אור הדרים כפר סבא

   בית אור – בית אבות בכפר סבא  בית אור הוא מוסד...

   לפרטים נוספים
   {"post_type":"place","posts_per_page":4,"meta_query":[],"tax_query":null}

   דיור מוגן לתשושי נפש

   דיור מוגן לתשושי נפש מציע מגורים איכותיים עם טיפול ופיקוח רפואי צמוד לאנשים סיעודיים ותשושי נפש. המוסד בנוי ומתוכנן לפעילותו וניתן למצוא בו את כל התשתית הדרושה לכל מטלה  הכרוכה בסיוע למוגבלים. הוא מספק מסגרת תומכת ובטיחותית התורמת לתחושת הביטחון של כל דייר. בתמורה, משלם כל שוהה סכום כסף חודשי הנקבע על פי קריטריונים שונים. ניתן לקבל מידע בנושא בחברת "המרכז הישראלי לגיל השלישי" המקצועית.

   דיור מוגן לתשושי נפש – איך הוא מתנהל?

   דיור מוגן לתשושי נפש  מתוכנן היטב וכולל חדר לינה לכל דייר במשותף עם חבר נוסף. בנוסף, אזורים ציבוריים, חדרי טיפול, מרפסות, חצרות וגינות ועוד. התשתית שלו כוללת ציוד המותאם לטיפול בנכים ומוגבלים ובין היתר מכשירי הולכה, העמדה והנפה, אמבטיות מיוחדות לרחצה ואביזרים נוספים שחלקם מתכלים. הצוות הרפואי כולל רופאים גריאטריים, אחיות מעשיות, תזונאיות, מרפאות בעיסוק, פיזיותרפיסטים ואנשי טיפול נוספים. כל אחד מטפל בדיירים בהתאם למומחיותו. תשוש נפש סובל מבעיות שונות בגלל מחלות הגורמות לניוון רקמות במוח, ומשום כך, אינו יכול לדאוג לעצמו. המטפלים מסייעים לו לקום ולשכב, לאכול, להתלבש, להתרחץ ומניידים אותו ממקום למקום. בין לבין וכאשר עולה הצורך, רוחצים ומנקים אותו לאחר עשיית צרכים ועוד.

   מסגרת תומכת בדיור מוגן

   סדר היום כולל ארוחות, פעילויות חברתיות, חוגים ומשחקים וכולם מותאמים למצבם וליכולותיהם של המטופלים. כל אלו מוסיפים זמן איכות, מפיגים את הבדידות ומחזקים את הגוף והנפש. בני המשפחה זוכים לשקט נפשי ויכולים להגיע לביקורים בכל עת שהם מוצאים לנכון ועל פי מדיניות המקום. הנהלת המקום קשובה לצרכי הדיירים ולבקשות בני משפחותיהם ומנסה למצוא פתרונות לבעיות ובקשות שהוצגו בפניה. הרצון הוא לקיים עבור השוהים שגרת חיים בטוחה ונוחה.

   ייעוץ ומידע בבחירת דיור מוגן לקשיש

   מומלץ לקבל מידע עדכני וייעוץ פרטני מחברת "המרכז הישראלי לגיל השלישי" שמנהליה מתמחים בתחום. הם יספקו המלצות למוסדות דיור מוגן לתשושי נפש מתאימים, יספקו מידע על הסיוע הכספי שניתן לקבל ממשרד הבריאות או לשכות הרווחה, יתנו טיפים על הדרך בה יש להתכונן לקראת המעבר ועוד. כל עצה טובה תועיל בתקופה רגישה כזאת.

   דיור מוגן איכותי

   דיור מוגן איכותי עשוי לשדרג חיי קשישים רבים אשר ביתם אינו מתאים יותר לצרכיהם. דיור מוגן מאפשר קבלת דירה פרטית בתוך המוסד ולנהל בו את חייהם כרצונם. המעטפת מסביב מסופקת על ידי ההנהלה וכוללת שירותים מקיפים איכותיים כולל רפואיים. התמחור לשירותים נקבע במספר דרכים ועל פי פרמטרים שונים. ניתן לקבל מידע וייעוץ על הנושא מחברת  "המרכז הישראלי לגיל השלישי" המקצועית. 

   דיור מוגן איכותי – יתרונות רבים לו

   דיור מוגן ואיכותי מאפשר מעבר מקום מגורים מדירה בבניין לדירה בבניין אחר המיועד ומתוכנן לגיל הזהב. בכל מתחם איכותי כזה יש שטחי ציבור מפוארים המיועדים לפעילות חברתית ותרבותית, לארוחות, לעריכת אירועים וכדומה. בנוסף, מתקנים לרווחת הדיירים כמו חדרי כושר, בריכות וספא, חדרי משחקים שונים, חצרות וגינות ועוד. כמו כן, שירותי ניקיון, שמירה, גינון וביטחון. הכול סביב השעון וברמה גבוהה. ניתן לקשור קשרי חברה עם דיירים אחרים, להזמין קרובי משפחה וחברים לדירה או לפעילות אחרת, לצאת מהמתחם ולחזור אליו בכל עת וכדומה. אין ספק שבמקום כזה תחושת הביטחון גבוהה, ניתן ליהנות מזמן איכות רב, תחושת הבדידות מתפוגגת רבות ועוד. אחד היתרונות הוא באפשרות לקבלת ייעוץ וטיפול רפואי מהצוות הקיים הכולל רופאים גריאטריים ואחיות. למרות שהדיירים המתקבלים הינם עצמאיים הרי שמעת לעת הם זקוקים לשירותים אלו.

   התנהלות יום יומית שגרתית

   היכולת לנהל חיים שגרתיים נוחים ועשירים היא מבורכת. היכולת לבחור בחוגים מתוך שפע קיים מוסיפה רבות, וכמובן, האפשרות לצאת לטיולים לחו"ל ובארץ ולאירועים שונים ללא הגבלה. בני המשפחה מרוויחים שקט נפשי בסיטואציה הזאת ומגיעים לביקורים על פי רצונם והצורך. הנהלת המקום דואגת לניהול סדיר ואיכותי וקשובה לכל בקשה המוצגת להם על ידי הדיירים או קרובי משפחתם.

   ייעוץ ומידע

   מומלץ לקבל ייעוץ ומידע פרטני ממומחי חברת "המרכז הישראלי לגיל השלישי" בעלי הידע והניסיון. הם יכולים לספק אינפורמציה עדכנית לגבי מקומות דיור מוגן מומלצים, לספק תובנות על דרכי ההתנהלות מול ההנהלה, על סוגי ההתקשרויות האפשריות עימה, טיפים על ההכנות הנפשיות והטכניות לקראת המעבר וכדומה. כל עצה טובה תהיה מבורכת.

    

   דואגים לגיל השלישי צריך יעוץ מקצועי

   ליעוץ חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם