all-places מעבר לכל בתי האבות
open-popup צרו קשר
logo

כשדואגים לגיל השלישי צריך יעוץ מקצועי

ליעוץ חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  ליעוץ מהיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   בית אור - רמת אור רמת גן

   בית אור – רמת אור ברמת גן במרחק קצר מפארק...

   לפרטים נוספים

   בית אור בת ים

   בית אור – בית אבות בבת ים מול חוף הים...

   לפרטים נוספים

   בית אור הדרים כפר סבא

   בית אור – בית אבות בכפר סבא  בית אור הוא מוסד...

   לפרטים נוספים

   בית יוליאנה

   בית יוליאנה שוכן בלב שכונת ווילות בהרצליה מאז שנת 1979,...

   לפרטים נוספים
   {"post_type":"place","posts_per_page":4,"meta_query":[],"tax_query":[{"taxonomy":"location","field":"term_id","terms":10}]}

   בית אבות במרכז

   בית אבות במרכז מספק מגורים לקשישים ואנשים הנזקקים לשירותיו. מרביתם אינם מסוגלים להמשיך ולגור בביתם בגלל בריאותם ומסיבות אחרות. במוסד עצמו, קיימת תשתית מקצועית הכוללת ציוד ומכשור טכני וצוות מיומן הערוך לפיקוח ולמתן שירות רפואי 24/7. בתמורה, משלם הדייר סכום חודשי קבוע הנקבע בהסכם מסודר עימו. ניתן לקבל ייעוץ מחברת "המרכז הישראלי לגיל השלישי".

   בתי אבות במרכז – שפע יתרונות לו

   היתרון העיקרי הוא מתן מסגרת עוטפת לכל דייר הכוללת פיקוח רפואי הדוק, לינה, תזונה, חיי חברה, שירותי בידור ופעילויות יצירה, חוגים, וכדומה. כל אלו תורמים לתחושת הביטחון, להפגת הבדידות, לזמן איכות עבור הדייר. לבני משפחתו הדבר תורם רבות לשקט הנפשי. הם יכולים להגיע בכל עת לבקר ולמלא שעות חיוביות נוספות. מיקום בית האבות מאפשר לבני המשפחה להוציא את יקירם לטיולים בסביבה, לבתי קפה ומסעדות ולבילויים אחרים – בתנאי שבריאותו מאפשרת לו זאת. בבתי אבות רבים ניתן לספק שירותים משודרגים כמו לדוגמא, חדר פרטי במקום חדר משותף עם דייר אחר. בכל מקום ניתן לקבל לחדר שירותי טיפוח אישי, ספורט ופעילות אחרת הניתנת על ידי נותני שירות חיצוניים.

   בית אבות במרכז – התנהלות שוטפת

   המוסד קובע סדר יום קבוע הכולל ארוחות, שעות פנאי וביקור וכדומה. בכל אחד יש צוות הכולל רופאים גריאטריים, אחיות מעשיות, עובדות סוציאליות, מרפאות בעיסוק, פיזיותרפיסטים, תזונאים ועוד. המעבר לבית אבות חייב להתבצע בצורה מסודרת כולל בדיקת האפשרות לקבלת סיוע כספי ממשרד הבריאות על פי הקוד הנקבע על ידו. המעבר חייב להתחשב גם בדייר עצמו שעובר תהליך חשוב בחייב, יש להכינו מבחינה נפשית על מנת שייקלט היטב במקום. בסופו של דבר, הוא מאבד פרטיות ושליטה על סדר יומו. הנהלת המוסד והצוות המסייע יעזרו ככל הנדרש וככל יכולתם. 

   ייעוץ והכוונה לבתי אבות במרכז הארץ

   חברת "המרכז הישראלי לגיל השלישי" מתמחה במתן ייעוץ ואספקת מידע לכל המתעניינים והמתלבטים. מומחיה ישיאו עצות לגבי נושאים שונים, ימליצו על המוסדות המתאימים המרכז מהם ניתן לבחור, יכווינו על דרכי ההתנהלות מולם וכדומה. כל עצה יכולה לחסוך כסף ולסייע רבות בכך התהליך המורכב הנ"ל המשפיע על הדייר ובני משפחתו.

   בתי אבות סיעודיים במרכז

   בתי אבות סיעודיים במרכז מספקים מגורים תחת פיקוח רפואי צמוד ושירותים נוספים לקשישים ולאנשים אחרים הנזקקים לכך. מוסדות אלו מותאמים מבחינה הנדסית ותכנון פנימי ומבחינת התשתית לפעילותם. בכל מוסד יש צוות וסדר יום קבוע המאפשרים קיום מסגרת יציבה ותומכת לכל שוהה. ניתן לקבל מידע וייעוץ על הנושא מחברת "המרכז הישראלי לגיל השלישי" המקצועית.

   בתי אבות סיעודיים במרכז – מספר רב לבחירה

   בתי אבות סיעודיים במרכז מקבלים אליהם פונים מהאזור אבל גם ממקומות אחרים בארץ. המעבר לבית אבות נעשה בנסיבות שונות, ולרוב, כאשר המצב בבית אינו מאפשר מתן טיפול רפואי הולם והתנהלות חיים סבירה. לעיתים, גם בגלל שאינו בנוי למצב המיוחד אליו נקלע המטופל. בכל בית אבות ניתן למצוא צוות הכולל רופאים ואחיות מעשיות, עובדות סוציאליות, תזונאיות, מרפאות בעיסוק, פיזיותרפיסטים ובעלי מקצוע אחרים הנותנים שירות פארא רפואי ואחר. המוסד מספק ארוחות, תעסוקה ליחיד וחברתית, מקיים חוגים, יצירה, הרצאות ואירועי בידור ותרבות אחרים. בכל אחד נמצאים דיירים נוספים איתם ניתן לקשור קשרי חברה לשיחות ופעילויות נוספות. כל אלו, ואלמנטים נוספים, מספקים זמן איכות, מפיגים בדידות, ותורמים לביטחון של כל דייר. בני הבית נהנים משקט נפשי עקב הסיטואציה הנ"ל. הנהלת המוסד קשובה לצרכי ורצונות הדיירים ותשמח לפתור בעיות קיימות ככל הניתן.

   מיקומים מרכזיים

   בתי אבות במרכז ממוקמים בקרבה לאזורים עירוניים אליהם יכולים הדיירים להגיע בכוחות עצמם או בליווי בני משפחה כדי לבלות במסעדות, בבתי קפה ובמרכזי בידור ובילוי אחרים. זהו יתרון אדיר נוסף הממלא להם שעות מהנות רבות. השהייה בבית אבות כרוכה בתשלום גבוה, יחסית, אבל ניתן לבדוק אפשרות לקבלת סיוע ממשרד הבריאות בהתאם לקריטריונים שלו. הדבר יכול להקל רבות על המשפחות.

   ייעוץ ומידע

   מומלץ לקבל ייעוץ ומידע מקיף מחברת "המרכז הישראלי לגיל השלישי" אשר מנהליה מתמחים בתחום. המידע הרלוונטי הינו כללי אבל גם פרטני לגבי המעבר והתמיכה הנפשית לבן המשפחה, לגבי ההתנהלות מול בית האבות, משרד הבריאות ולשאלות אחרות הצצות בכל סיטואציה. המידע הנ"ל מקל מאוד על בני המשפחה החייבים לקבל החלטות נכונות. 

   רשימת בתי אבות במרכז

   רשימת בתי אבות במרכז כוללת מבחר בתי אבות המציעים מגורים תחת פיקוח רפואי לקשישים ולאנשים אחרים הנזקקים להם. כל בית אבות מספק מסגרת תומכת למתגורר בו והדבר תורם רבות לשקט הנפשי שלו ושל משפחתו. המוסד מותאם מבחינה הנדסית וטכנית ובעל תשתית מקצועית לפעילותו. כל דייר משלם סכום חודשי עבור השהייה והשירותים הנלווים. ניתן לקבל מידע וייעוץ בנושא מחברת "המרכז הישראלי לגיל השלישי".

   רשימת בתי אבות במרכז – כולם מומלצים לבחירה

   רשימת בתי אבות במרכז כוללת בתי אבות הנמנים על רשת ארצית או פועלים כבודדים. בכל אחד יש צוות אשר אמור לטפל בכל ההיבטים הרפואיים החשובים. כך, רופאים גריאטריים, אחיות מעשיות, עובדות סוציאליות, תזונאיות, מרפאות בעיסוק, פיזיותרפיסטים ואנשי שירות נוספים. המוסד מנהל סדר יום קבוע הכולל ארוחות, שעות פנאי, שעות לביקורים, לתרבות, למשחק ופעילות חברתית אחרת. הוא מארגן חוגים, יצירות, הרצאות ומפגשים עם יוצרים שונים. בכל מקום כזה יש דיירים רבים שאיתם ניתן לקיים קשרי חברות. כך, יכול כל דייר ליהנות מזמן איכות, מתחושת ביטחון ועוד. הוא אינו מרגיש בודד וחי חיים מלאים. בני הבית יכולים להגיע לביקורים ולהמשיך ולמלא את החלל המשפחתי כבעבר.

   מיקום מעולה

   בתי אבות במרכז ממוקמים היטב ובקרבה למרכזים עירוניים בהם ניתן לטייל, ליהנות ממסעדות ובתי קפה, ומבילויים אחרים. כך יכולים בני המשפחה או מלווים אחרים להוציא את יקיריהם לפעילויות שונות. צריך לזכור, כי מעבר לבית אבות הינו טראומטי במובנים רבים עקב אובדן פרטיות, חוסר שליטה על סדר היום והמזון ועוד. משום כך, מילוי השעות בפעילות מהנה מסייעת להם להתגבר על משברים ומוסיפה להם זמן איכות. צוות ההנהלה של כל מוסד פתוח לשאלות ולסיוע ככל הניתן.

   ייעוץ וקבלת מידע

   מומלץ לקבל מידע מקיף מחברת "המרכז הישראלי לגיל השלישי" שלמנהליה יש ניסיון עשיר ומידע רב על הנושא. הם יכולים להמליץ על המוסד המתאים מכל, על הדרכים להתנהל מולו, האפשרות לקבלת סיוע כספי ממשרד הבריאות בהתאם לקריטריונים שלו ועוד. כל אלו יסייעו לקבלת החלטות נכונות הנדרשות בעת הזאת. 

   בית אבות סיעודי מורכב במרכז

   בית אבות סיעודי מורכב במרכז מספק מגורים עם ליווי רפואי צמוד וטיפולים לקשישים ולאנשים המוגדרים כסיעודיים. המוסד בנוי היטב מבחינת תכנון פנימי ומבחינה הנדסית ובטיחותית לפעילותו. קיימת בו תשתית הכוללת מכשור וציוד, וכן, צוות רפואי מיומן. כל דייר משלם למקום סכום חודשי הנקבע בהסכם משותף ביניהם. ניתן לקבל ייעוץ ומידע רב על הנושא מחברת "המרכז הישראלי לגיל השלישי" המקצועית.

   בית אבות סיעודי מורכב במרכז – יתרונות רבים לו

   בית אבות סיעודי במרכז מקבל אליו תושבים רבים מהאזור אבל גם אחרים מאזורי הארץ השונים. הבחירה בו נעשית עקב שיקולים שונים ובהם: קרבה למשפחות הדייר, המיקום בסביבה אורבאנית ו/או כפרית, השירותים הניתנים בו, היחס של הצוות למתגוררים ועוד. המשימות העיקריות שלו הן לאפשר לכל דייר מסגרת טיפולית הולמת ומסגרת ראויה לניהול חיים נוחה ובטוחה. הדבר נעשה בהצלחה עקב התשתית הקיימת בו. לכל דייר יש חדר בשותפות עם דייר אחר. במבנה קיימים אזורים ציבוריים כמו חדרי אוכל, חדרים לפעילויות קבוצתיות של ספורט, משחקי חברה ועוד, וכן, מרפסות, חצרות וגינות. בנוסף, קיימים חדרי טיפול ומנהלה. התשתית כוללת ציוד מתאים לטיפולים ובין היתר: מתקני העמדה, הולכה והנפה, אמבטיות וכסאות לרחיצה, מיטות מתכוונות עם מזרונים מתאימים כולל מזרני לחץ וציוד נוסף שבחלקו הינו מתכלה. בין הצוות הטיפולי ניתן למצוא רופאים גריאטריים, אחות מעשיות, פיזיותרפיסטים, מרפאות בעיסוק, תזונאיות, עובדים סוציאליים ובעלי מקצוע נוספים בתחומים הפארא רפואיים. 

   מסגרת ראויה

   בני המשפחה יכולים להגיע בכל עת לביקורים חשובים. השהייה במקום מספקת לכל דייר את תחושת הביטחון לה הוא נזקק. הוא נהנה מזמן איכות, מארוחות מזינות, מפעילות חברתית המפיגה את הבדידות ועוד. בני המשפחה נהנים מהשקט הנפשי בסיטואציה הנ"ל.

   ייעוץ והמלצות

   מומלץ לקבל ייעוץ פרטני, המלצות לפעולות ומידע מחברת "המרכז הישראלי לגיל השלישי" שלמנהליה יש ידע עשיר וניסיון מצטבר בנושא. הם יסבירו על הדרכים לקבלת סיוע כספי מהממשלה, על השיקולים לבחירת בית אבות סיעודי במרכז, על דרכי ההתנהלות מול הנהלתו, על ההכנה הנדרשת לקראת המעבר וכדומה. כל עצה נכונה תסייע מאוד לבני המשפחה.

   ליעוץ מהיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם